Kontakt

Kontaktuppgifter

Adress   OBS! Ny adress!
Labotek Nordic AB
Lilla Fabriksgatan 1
274 30 Skurup

Telefon/E-post
Växel: +46(0) 411 401 55
Fax: +46(0) 411 401 56
E-mail: info@laboteknordic.se

Sverige

Jonas Svensson
VD
jonas.svensson@laboteknordic.se
Mobil: +46(0) 705 296 990
Telefon: +46(0) 411 40131

 

Detta är en exempeltext som du lätt kan byta genom att hålla musen över och trycka på knappen redigera text

Peter Lindskog
Innesäljare
peter.lindskog@laboteknordic.se
Mobil: +46(0) 705 296 929
Telefon: +46(0) 411 40129

 

Zoran Hristovski
Salg Danmark
zoran@laboteknordic.dk
+45 28 74 66 78

Daniel Nilsson
Försäljning Sverige
daniel.nilsson@laboteknordic.se
+46 735 291930

Lone Lundquist
Ekonomi/vVD
lone.lundquist@laboteknordic.se
Mobil: +46(0) 705 296 924
Telefon: +46(0) 411 40132

Mats Jangenmo
Servicetekniker
mats.jangenmo@laboteknordic.se
Mobil: +46 (0) 705 296 938

Finland / Estland

 

Anders Sjöholm
anders.sjoholm@engel.at
Mobil: 00358 50 432 68 50

Norge

Klaus lien
klaus.lien@scanpolymer.no
Mobil: 0047 92 22 74 01